Kuba Wojewódzki: mówienie ludziom prawdy to przyjemność


"Mówienie ludziom prawdy to nie jest tylko obowiązek. To przyjemność" - mówi o pracy jurora i ocenianiu ludzi w wywiadzie dla "Gali" Kuba Wojewódzki.

Paweł Kukiz reaguje na sformułowania "Polska rozpętała II wojnę światową", "Katyń to nie było ludobójstwo" czy "Polacy wypędzili Niemców i teraz muszą za to zapłacić". Artysta nagrał specjalny utwór i zachęca do wsparcia inicjatywy Powiernictwa Polskiego. W bydgoskim Madżonga Studio trwają ostatnie prace nad nową płytą reggae'owej grupy Dubska. Album zatytułowany "Loko-Loko" ukaże się w maju. W czwartek, 5 listopada, mija 32. rocznica śmierci RenĂŠ Goscinnego, twórcy kultowego bohatera dziecięcego - Mikołajka. Data ta zbiega się z pojawieniem się w księgarniach "Nieznanych przygód Mikołajka" oraz z wizytą w Polsce córki pisarza, Anne Goscinny.W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać utworów pochodzącej z Grudziądza pop-rockowej grupy Anima. Zespół właśnie zadebiutował EP-ką "Kiedy jesteś". Lubujący się w podsumowaniach i "listach wszech czasów" Brytyjczycy tym razem wybrali największy rockowy hymn. Został nim epicki utwór Led Zeppelin "Stairway To Heaven". - To była wspaniała przygoda - tak czasy popularnego w latach 90. boysbandu Just 5 wspomina Bartek Wrona. Wokalista przypomina się czwartym solowym albumem "Póki jeszcze mamy siebie".

"Skupiłem się na muzyce i rodzinie" – wyznał Paweł Małaszyński w wywiadzie dla "Gali". Artysta, znany dotychczas głównie jako aktor opowiedział o swojej pasji, jaką jest muzyka.

Emily Deschanel nie wyklucza, że grana przez nią bohaterka serialu "Kości" zwiąże się jeszcze z agentem Boothem. Na sobotni, siódmy odcinek programu „Mam talent!” z ogromną niecierpliwością oczekiwało liczne grono fanów tej właśnie produkcji. To właśnie wtedy miały zostać ogłoszone wyniki obrad jury, które przez wiele godzin debatowało nad tym, jaki skład powinna przybrać półfinałowa czterdziestka uczestników.

Znana dziedziczka fortuny hotelarskiej Paris Hilton nie poniesie jednak konsekwencji finansowych w związku z klapą filmu z jej udziałem "Pledge This!". Zarządca majątku zlikwidowanej już firmy odpowiedzialnej za produkcję filmu, zarzucał Hilton, że niedostatecznie promowała film, domagając się od niej odszkodowania w wysokości 8,3 miliona dolarów. W czerwcy w Polsce wystąpi wywodząca się z Nowej Zelandii grupa The Ruby Suns. Zespół odwiedzi Kraków i Warszawę. Jerzy Stuhr spotkał się w czwartek, 20 maja, z publicznością w Rzymie. Polski aktor przebywa od kilku miesięcy w Wiecznym Mieście, gdzie gra jedną z głównych ról w kręconym właśnie filmie "Habemus papam" znanego włoskiego reżysera Nanniego Morettiego.Thrash metalowcy z Quo Vadis prezentują zza kulis produkcję swojego teledysku "Cross Of Gold". Aktorka nie zagra lesbijki w serialu swojej przyjaciółki Courteney Cox. W czwartek 22 października we Wrocławiu padł pierwszy klaps na planie teledysku zespołu Monopol do singla "Zodiak na melanżu" promującego album "Product of Poland".

Nie będzie nowego "Taksówkarza"


Martin Scorsese i Lars von Trier nie zamierzają wspólnie zrealizować kontynuację legendarnego filmu "Taksówkarz".

Rzeźba "Golem" Davida Czernego stanęła w Poznaniu


Rzeźbę "Golem" Davida Czernego, znanego czeskiego artysty, odsłonięto w środę w centrum Poznania. To pierwsza praca tego artysty kupiona przez polskie miasto.

Lista utworów na nowej płycie The Roots


Na dziewiątym studyjnym albumie formacji The Roots usłyszymy gościnne występy m.in Joanny Newsom i Johna Legenda.

Smutek emigranta, czyli reportaże Wańkowicza o Ameryce


Ukazało się wznowienie trzech tomów reportaży Melchiora Wańkowicza z USA, gdzie pisarz mieszkał na przełomie lat 40. i 50.: "Atlantyk-Pacyfik", "Królik i oceany" oraz "W pępku Ameryki".

Czesław w sam raz


Czesław Mozil (Czesław Śpiewa) zaprezentował pierwszy singel zapowiadający album "Pop", który ukaże się 12 kwietnia.

O ile chcesz posłużyć się z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się aż do wnętrza każdej tematyce prawniczej. Nasza adwokat Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od chwili wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje niewyczerpalny wielkość usług również konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda zbiorowisko prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, i na prawdopodobnie inwertor logiczna będziesz kontuzjowany. Mamy nadzwyczaj duże biegłość wewnątrz środku sprawach karnych oraz rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na chyba będziesz kontent po zakończeniu sprawy prawniczej. Adwokat Wrocław

adwokat Wrocław

to ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław każdorazowo przeprowadzamy udzielane są bez kości czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna kiła, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Jeśli chcesz posłużyć się z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się w środku każdej tematyce prawniczej. Nasza jajecznik Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu chwili wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje sowity wielkość usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda rada prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, i na chyba inwertor logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże łatwość wysławiania się wewnątrz środku sprawach karnych także rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na zapewne będziesz usatysfakcjonowany po zakończeniu sprawy prawniczej. Ajerkoniak Wrocław to stale usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław non stop przeprowadzamy udzielane są bez padło czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna syfilis, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław.