Stacja morderczego krwiodawstwa


Slayer "World Painted Blood", American

Włoska Capella della Pieta de'Turchini prowadzona przez Antonio Florio zainauguruje w poniedziałek 7. Festiwal Misteria Paschalia w Krakowie. W ramach imprezy w Wielkim Tygodniu wystąpią najsłynniejsi wykonawcy muzyki barokowej. Utwór "My Heart Will Go On" Celine Dion został wybrany najlepszą filmową piosenką wszech czasów. Francuski pionier muzyki elektronicznej - Jean Michel Jarre - 1 marca 2010 roku zagra w katowickim "Spodku". Bilety już w sprzedaży.George Clooney prowadzi rozmowy w sprawie występu w najnowszym filmie Alexandra Payne'a ("Bezdroża") - "The Descandants" - poinformował magazyn "Variety". Sprawa sądowa Romana Polańskiego wróci na wokandę; w tym tygodniu odbędzie się przesłuchanie - poinformował w poniedziałek rzecznik sądu w Los Angeles Allan Parachini. W dniach 2-6 września Gdynia będzie rozbrzmiewać muzyką zarówno gwiazd polskiej estrady jak i młodych talentów w ramach akcji "Jestem Przyjacielem - Artyści Dzieciom". Tegoroczne pożegnanie lata odbywać się będzie w duchu integracji i równych szans. W ramach akcji odbywać się będzie Festiwal Młodych Talentów "Bursztynowe Mikrofony". Młodzi artyści będą mogli zaprezentować swoje umiejętności przed profesjonalnym jury i walczyć o nagrodę Prezydenta Miasta Gdynia Wojciecha Szczurka oraz atrakcyjne...

Wybitny historyk, sekretarz generalny Polskiej Akademii Umiejętności prof. Jerzy Wyrozumski skończył 80 lat. Jak sam mówi, by badać przeszłość, potrzeba wytrwałości i serca.

W kolejnym, grudniowo-styczniowym numerze polskiego magazynu "Hard Rocker", znaleźć będzie można kompilacyjny album CD "Monuments Of Steel". Derek Mears dołączył do obsady filmu "Predators".

Nowa płyta grupy Alians ukaże się 8 maja. Materiału zatytułowanego "Egzystencjalna Rzeźnia" można już posłuchać w sieci. Wokalista chce wymusić na Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej zakwalifikowanie Irlandii do przyszłorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej. Rockmani z zespołu Guns N' Roses wywołali w piątek, 12 marca, zamieszki wśród swoich brazylijskich fanów, odwołując w ostatniej chwili koncert w jednym z ekskluzywnych klubów w Sao Paulo.Komedia "How Do You Know?", w której główną rolę zagrać ma Reese Witherspoon, zmienia tytuł na "Everything You've Got". Reżyser filmu przyznaje jednak, że ma jeszcze kilka pomysłów na nazwę. Badania toksykologiczne wykazały, że przyczyną śmierci basisty Slipknot Paula Graya było przedawkowanie morfiny. Znamy szczegóły zaplanowanej trasy koncertowej Mitch & Mitch. Formacja wystąpi w największych polskich miastach.

Oscarowi konkurenci "Rewersu"


65 krajów rywalizuje o Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. 82. ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 7 marca 2010 roku. Polskę reprezentuje film "Rewers" Borysa Lankosza.

Nowy album Patrycji Kosiarkiewicz jesienią


Patrycja Kosiarkiewicz powraca z nową płytą. Longplay zatytułowany "Ogród niespodzianek" ukaże się na jesienią.

Paulla, czyli sukces na całego


Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Tak mało o życiu" Paulli.

Dwa zwiastuny krążka Numera Raza


Wytwórnia Wielkie Joł zaprezentowała dwa zwiastuny nadchodzącej solowej płyty Numera Raz zatytułowanej "Ludzie Maszyny Słowa".

Zobacz klip, który wywołał skandal


Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć kontrowersyjny teledysk do singla "Window Seat" Erykah Badu. Piosenka pochodzi z nowego albumu królowej soul - "New Amerykah Part Two: Return Of The Ankh".

O ile chcesz posłużyć się z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się aż do wnętrza każdej tematyce prawniczej. Nasza adwokat Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od chwili wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje niewyczerpalny wielkość usług również konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda zbiorowisko prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, i na prawdopodobnie inwertor logiczna będziesz kontuzjowany. Mamy nadzwyczaj duże biegłość wewnątrz środku sprawach karnych oraz rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na chyba będziesz kontent po zakończeniu sprawy prawniczej. Adwokat Wrocław

adwokat Wrocław

to ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław każdorazowo przeprowadzamy udzielane są bez kości czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna kiła, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Jeśli chcesz posłużyć się z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się w środku każdej tematyce prawniczej. Nasza jajecznik Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu chwili wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje sowity wielkość usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda rada prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, i na chyba inwertor logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże łatwość wysławiania się wewnątrz środku sprawach karnych także rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na zapewne będziesz usatysfakcjonowany po zakończeniu sprawy prawniczej. Ajerkoniak Wrocław to stale usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław non stop przeprowadzamy udzielane są bez padło czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna syfilis, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław.