Stacja morderczego krwiodawstwa


Slayer "World Painted Blood", American

Dobrze znani sesyjni muzycy w wolnych chwilach współpracują pod szyldem Poluzjanci. Po 10-letniej przerwie dorobili się "Drugiej płyty", która dziś (11 lutego) trafia do sklepów. 5. Ogólnopolski Festiwal Promocyjny "Sierpień Talentów" rozpocznie się w Katowicach już 20 sierpnia. Paweł Szwed, redaktor naczelny Świata Książki, wydawca wzbudzającej kontrowersje publikacji "Kapuściński non-fiction" uważa, że zarzuty jej stawiane nie znajdują uzasadnienia w treści książki, która właśnie trafia do księgarń.Serial "Sekretny dziennik call girl" prawdopodobnie zostanie przeniesiony na duży ekran. Dennis Iliadis zajmie się reżyserią filmu "Dead@17". Tori Amos twierdzi, że Lady GaGa nie utrzyma się długo na szczycie.

Aktorka i modelka Jerry Hall, była partnerka Micka Jaggera, wystąpi w telewizyjnej ekranizacji powieści Martina Amisa "Forsa".

Grupa Killing Joke wyjawiła pierwsze szczegóły nowego albumu. Longplay nosi tytuł "Feast Of Fools" i ukaże się w kwietniu. Kostki Poezji - granitowo-szklana instalacja przestrzenna z wygrawerowanymi wierszami Krzysztofa Kamila Baczyńskiego powstanie w Tychach na rewitalizowanym placu noszącym imię poety.

Dobre wieści dla fanów Limp Bizkit. Z pierwszym fragmentem nowego dzieła kapeli będzie można zapoznać się już w przyszłym miesiącu. Juno Temple dołączy do obsady trzech filmów. W piątek 19 marca 2010 roku odbędzie się koncert z cyklu "Ministry of Sound @ Capitol Club" w trakcie którego wystąpi DJ Andy Daniell.Leszek Możdżer i Lars Danielsson z projektem "Tarantella" wystąpią 14 kiwetnia w warszawskim Palladium. Do tej pory projekt ten prezentowany był w Polsce tylko trzy razy. Soulsavers "Broken", V2 Records 6/10 28 maja na ekranach kin pojawi się komedia Jacka Lusińskiego "Piksele".

Madonna zaśpiewała w Warszawie


Około godziny 23.20 zakończył się koncert Madonny na warszawskim Bemowie. Nie było bisów, wokalistka wykonała tylko zaplanowane utwory.

Wielki finał Filmowego Pościgu Lata


Trwa ostatni etap Filmowego Pościgu Lata. W sobotę 29 sierpnia finaliści spotkają się w 17 kinach Cinema City w Polsce, aby ostatni raz w tym roku stanąć do walki o wycieczkę do Hollywood.

Poznaliśmy 7 książek nominowanych do Nike


Ogłoszono tytuły siedmiu książek nominowanych do Literackiej Nagrody Nike. W pierwszą niedzielę października poznamy tegorocznego laureata.

Jak bardzo grzeszni są bogaci Forresterowie?


Życie nie oszczędza rodziny Forresterów. Ich rodzinna firma jest na skraju bankructwa. Alfred niespecjalnie się tym przejmuje, bo całą swoją uwagę poświęca Marjon. Manfred bierze sprawy w swoje ręce i udaje się po pomoc do, niemniej interesownej niż on sam, byłej żony - Sjuzan Tejlor.

Tom Morello z Rage Against The Machine stworzył listę 10 najlepszych płyt metalowych


Tom Morello z Rage Against The Machine stworzył listę 10 najlepszych, jego zdaniem, płyt metalowych. Listę, która składa się z... 13 pozycji.

O ile chcesz posłużyć się z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się aż do wnętrza każdej tematyce prawniczej. Nasza adwokat Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od chwili wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje niewyczerpalny wielkość usług również konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda zbiorowisko prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, i na prawdopodobnie inwertor logiczna będziesz kontuzjowany. Mamy nadzwyczaj duże biegłość wewnątrz środku sprawach karnych oraz rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na chyba będziesz kontent po zakończeniu sprawy prawniczej. Adwokat Wrocław

adwokat Wrocław

to ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław każdorazowo przeprowadzamy udzielane są bez kości czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna kiła, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Jeśli chcesz posłużyć się z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się w środku każdej tematyce prawniczej. Nasza jajecznik Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu chwili wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje sowity wielkość usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda rada prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, i na chyba inwertor logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże łatwość wysławiania się wewnątrz środku sprawach karnych także rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na zapewne będziesz usatysfakcjonowany po zakończeniu sprawy prawniczej. Ajerkoniak Wrocław to stale usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław non stop przeprowadzamy udzielane są bez padło czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna syfilis, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław.