Jego serce przestało bić!


Brytyjski wokalista Pete Doherty kilka tygodni temu otarł się o śmierć. Życie uratowali mu lekarze.

Grupa Soulfly już niebawem zagra w dwóch polskich miastach: Krakowie i Wrocławiu. Występy odbędą się w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album zespołu pt. "Omen". Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, iż nowy longplay Lil Wayne 'a ukaże się dopiero w czerwcu, tymczasem wytwórnia zapewnia, że "Rebirth" trafi do rąk fanów już na początku lutego. American Film Festiwal to nowy festiwal filmowy we Wrocławiu, który swoją inaugurację będzie miał w dniach 20-24 października. Impreza ma być adresowana zarówno do miłośników kina amerykańskiego, jak i do zwykłych kinomanów.Anna Paquin nie ma nic przeciwko rozbieranym scenom w serialu "Czysta krew". W listopadzie 2009 roku premierę miał nowy utwór formacji Cool Kids of Death i Hellow Dog, "Got 2 Kill This Dog". Do piosenki powstał teraz teledysk. Polski film "Wszystko co kocham" ma szansę na sukces w Stambule.

Roman Polański przerywa milczenie: w opublikowanym w niedzielę, 2 maja, artykule reżyser stwierdza, że amerykańskie żądania dotyczące jego ekstradycji są "oparte na fałszu".

Firma Warner Bros. Entertainment Polska zawarła wieloletnią umowę o współpracę przy produkcji i dystrybucji filmów w Polsce z Andrzejem Saramonowiczem i jego firmą San Graal. Ogłoszono tytuły siedmiu książek nominowanych do Literackiej Nagrody Nike. W pierwszą niedzielę października poznamy tegorocznego laureata.

Serial komediowy "Pohamuj entuzjazm" najprawdopodobniej doczeka się ósmego sezonu. Speed Caravan "Kalashnik Love", Kartel Music Antonio Banderas zdradził, jak się mają prace nad kolejną animacją o zielonym ogrze.Wokalista chce wymusić na Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej zakwalifikowanie Irlandii do przyszłorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej. Francuska Pierwsza Dama, Carla Bruni-Sarkozy zgodziła się zagrać w filmie Wood'ego Allena – poinformował hiszpański dziennik "El Mundo". Informacji nie potwierdzają osoby z otoczenia prezydenckiej pary. Australijczycy Geoffrey Rush i Judy Davis zagrają w nowym filmie swojego krajana, Freda Schepisi, "The Eye Of The Storm".

"Robin Hood" zainauguruje festiwal w Cannes


Najnowsze dzieło Ridleya Scotta, "Robin Hood", otworzy 63. Festiwal Filmowy w Cannes.

Mudhoney promuje "The Lucky Ones"


W najbliższy piątek, 16 października w warszawskim klubie Poxima wystąpi formacja Mudhoney. Zespół będzie promował ostatni album "The Lucky Ones".

Lady GaGa najbardziej wpływową postacią show-biznesu


Lady GaGa została uznana przez magazyn "Times" za najbardziej wpływową postacią show-biznesu 2010 roku.

"Brzyduli Betty" znika z anteny - zapadła decyzja o końcu serialu


Telewizja ABC ogłosiła, iż kończy realizację serialu "Brzydula Betty".

Nowa płyta W.A.S.P. w październiku


W poniedziałek, 12 października, ukaże się nowy album formacji W.A.S.P. Dzieło nosi tytuł "Babylon".

O ile chcesz posłużyć się z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się aż do wnętrza każdej tematyce prawniczej. Nasza adwokat Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od chwili wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje niewyczerpalny wielkość usług również konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda zbiorowisko prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, i na prawdopodobnie inwertor logiczna będziesz kontuzjowany. Mamy nadzwyczaj duże biegłość wewnątrz środku sprawach karnych oraz rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na chyba będziesz kontent po zakończeniu sprawy prawniczej. Adwokat Wrocław

adwokat Wrocław

to ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław każdorazowo przeprowadzamy udzielane są bez kości czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna kiła, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Jeśli chcesz posłużyć się z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się w środku każdej tematyce prawniczej. Nasza jajecznik Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu chwili wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje sowity wielkość usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda rada prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, i na chyba inwertor logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże łatwość wysławiania się wewnątrz środku sprawach karnych także rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na zapewne będziesz usatysfakcjonowany po zakończeniu sprawy prawniczej. Ajerkoniak Wrocław to stale usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław non stop przeprowadzamy udzielane są bez padło czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna syfilis, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław.