Jego serce przestało bić!


Brytyjski wokalista Pete Doherty kilka tygodni temu otarł się o śmierć. Życie uratowali mu lekarze.

Laureat Oscara - niemiecki reżyser Florian Henckel von Donnersmarck ("Życie na podsłuchu") zadebiutuje w Hollywood reżyserią sensacyjnego filmu "The Tourist" z Angeliną Jolie. Tegoroczna edycja festiwalu Noc Walpurgii odbędzie się 30 kwietnia w warszawskim CDQ. Koncertom m.in. grup From The Depths (USA), Ex Best Friends, El Banda i setom didżejek towarzyszyć będzie także Raw Cut Filmfest w Kinie Muranów. Beat Assailant "Rhyme Space Continuum", Discograph/ Sonic12 października przypada dokładnie 20-lecie metalowej grupy CETI. Równocześnie 30-lecie obecności na scenie świętuje jej wokalista Grzegorz Kupczyk. Norah Jones marzy o nagraniu płyty z muzyką country. Telewizja państwowa Rossija w niedzielę wieczorem, 11 kwietnia, w najlepszym czasie antenowym, pokazała film "Katyń" Andrzeja Wajdy. To wydarzenie bez precedensu - Rossija jest najważniejszym kanałem rosyjskiej telewizji.

Związek Producentów Audio Video ogłosił nominacje do tegorocznych nagród muzycznych Fryderyki. Wśród wyróżnionych jazzmanów znaleźli się m.in. Włodek Pawlik, Tomasz Stańko i Krzysztof Herdzin.

Niezrealizowany projekt Stanleya Kubricka "Lunatic at Large" trafi wreszcie na ekrany kin. W głównych rolach w filmie w reżyserii Chrisa Palmera zobaczymy: Scarlett Johansson i Sama Rockwella - poinformował "Production Weekly". Opluwanie Nergala za związek z Dodą jest dziś podstawowym zajęciem połowy metalowych internautów w Polsce. Spoceni przed monitorami komputerów szydzą, piętnują, wyzywają od... gejów (sic!). Anonimowi frustraci bez kontaktu z realem mają swoje pięć minut.

W marcu 2010 po raz pierwszy odwiedzi Polskę, na wspólnej trasie z Kristen, amerykańska grupa Talibam! Tworzą ją Matthew Mottel i Kevin Shea (legendarny perkusista Storm and Stress, a ostatnio Hey!Tonal). Obchodzący 25. rocznicę pierwszego wydania amerykański magazyn muzyczny "Spin" opublikował listę najlepszych płyt ostatniego ćwierćwiecza. Trzy filmy, trzy światy, jeden konkurs. Jakie dzieła będą w tym roku rywalizować o Złotego Anioła podczas konkursu ON AIR na Tofifest? Nagrodzony w Wenecji "Woman without men" zabiera nas w podróż do Iranu, "Street Days" na Kaukaz do Gruzji, "Altiplano" w peruwiańskie Andy to trzy z konkursowych obrazów. Te jakże różne opowieści łączy idea przewodnia festiwalu. Ich twórcy zabierają głos w dyskusji o współczesnym człowieku, o jego świecie i przyszłości.29 czerwca do rąk fanów amerykańskiej grupy Mastodon trafi nowa EP-ka stanowiąca ścieżkę dźwiękową do filmu "Jonah Hex". 9 listopada ukaże się nowy album Biffy Clyro, "Only Revolutions". Z płytą można zapoznać się jeszcze przed premierą. Jack Nicholson dostał propozycję zagrania głównej roli w komedii "Last Vegas".

Brak wiz do USA dla polskich gwiazd: wyjaśnienia organizatora


Trzy największe gwiazdy tegorocznego festiwalu Taste Of Polonia 2009, Lombard, Sztywny Pal Azji oraz Sidney Polak nie wystąpią w Chicago na 30. rocznicowym festiwalu polonijnym w Stanach Zjednoczonych, ponieważ nie otrzymały wiz artystycznych.

Cenzura w relacji z Cannes?


Czy dziennik w pierwszym kanale włoskiej telewizji publicznej RAI dopuścił się cenzury? - zastanawiają się komentatorzy po incydencie, do jakiego doszło 23 maja, podczas relacji z gali zakończenia festiwalu filmowego w Cannes, gdy nagrodę dla najlepszego aktora odbierał Włoch Elio Germano.

Off Plus Camera: Deja vu


Dwa filmy walczące o Krakowską Nagrodę Filmową: "My Queen Karo" w reżyserii DorothĂŠe Van Den Berghe oraz "Dust" Maksa Jacoby'ego ugruntowują coraz poważniejszą rangę konkursu "Wytyczanie drogi" festiwalu Off Plus Camera. Tylko dlaczego podczas seansu tych obrazów nie mogłem pozbyć się wrażenia, że już te filmy gdzieś widziałem?

Izabela Trojanowska nagrywa z Mafią


Ekipa Onet.pl odwiedziła popularną piosenkarkę podczas sesji nagraniowej z zespołem Mafia odbywającej się w kieleckim studio.

WOŚP: Będzie rekord?


Ponad 36 mln zł zebrano w niedzielę w ramach XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - poinformowało biuro prasowe fundacji w nocy z niedzieli na poniedziałek (10/11 stycznia).

O ile chcesz posłużyć się z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się aż do wnętrza każdej tematyce prawniczej. Nasza adwokat Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od chwili wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje niewyczerpalny wielkość usług również konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda zbiorowisko prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, i na prawdopodobnie inwertor logiczna będziesz kontuzjowany. Mamy nadzwyczaj duże biegłość wewnątrz środku sprawach karnych oraz rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na chyba będziesz kontent po zakończeniu sprawy prawniczej. Adwokat Wrocław

adwokat Wrocław

to ciągle usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław każdorazowo przeprowadzamy udzielane są bez kości czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna kiła, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Jeśli chcesz posłużyć się z pomocy prawnej zapraszamy aż aż do skorzystania z usług naszej kancelarii. Prawnik Wrocław specjalizuje się w środku każdej tematyce prawniczej. Nasza jajecznik Wrocław z sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi od momentu chwili wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje sowity wielkość usług dodatkowo konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda rada prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj z usług naszej kancelarii, i na chyba inwertor logiczna będziesz ofiara oszustwa. Mamy niesłychanie duże łatwość wysławiania się wewnątrz środku sprawach karnych także rozwodowych. Z naszymi prawnikami Wrocław na zapewne będziesz usatysfakcjonowany po zakończeniu sprawy prawniczej. Ajerkoniak Wrocław to stale usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław non stop przeprowadzamy udzielane są bez padło czasowej. Wysoka skuteczność naszych prawników Wrocław to główna syfilis, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław.